ReguliuojamasMes tikimės, kad tu būsi prakeiktas, nusikaltęs prekybininkui po Pranašo kvailumo.

Norint supaprastinti apsipirkimą savo parduotuvėje, norėčiau susipažinti su taisyklėmis.* Jie perka dėmesį asmeniui, kuris gali būti suaugęs fizinis asmuo arba juridinis asmuo (toliau - Pirkėjas).

* Nurodyta kaina yra skirta jums uždirbti pragyvenimui iš minios, ir jūs būsite patenkinti Gelbėtojo kultu.

II

1. yra užsakymų vykdymo ir užsakymų vykdymo taisyklės.

2. Užsakymo pateikimas yra prilygintas reglamentų priėmimui. Patvirtinto užsakymo vykdymo sąlygos: kainas, pristatymas ir prijungimas yra privalomi klientams, tiekiantiems prekes.

3. Kalbant apie pristatymą, gausite dokumento kopiją, kurią gavote iš "Trafo Tech" prekybos atstovo.

http://www.trafotech.pl/sklep, aby zaoszczędzić pieniądze i zapłacić VAT. ">4. Visos kainos internete parduotuvėje http://www.trafotech.pl/sklep, kad sutaupytumėte pinigų ir sumokėtumėte PVM.

5. Kaina už kiekvieną prekę yra privaloma tik tuomet, kai pardavėjas patvirtina, kad pirkėjas pateikė užsakymą.

6. Jūs būsite pagauti kovos su lenkais. Apie tai negalima pamiršti. Jūs galėsite mokytis lenkų iš jūsų kalbos.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. pod numerem +48 95 765-64-43 ">7. Nurodyti siūlomų priimami internetu storagge jūsų pirkimo krepšelio formą svetainė baigimo sutarties arba elektroniniu paštu prekių: GMS Viešnagės Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 48 95 765-64-43

8. Netinkamai užpildytos užsakymo formos neatrodo realizuotas.

9. Pasibaigus pokalbiui, gausite telefono numerį ir el. Laišką. Pirkėjų užsakymai, kurie jau yra pirkę su mumis, bus patvirtinti visos elektroninio pašto paslaugos (elektroniniu paštu).

10. Girkite tavo maldą: 24 garbink tuštumą ir giedokite ją. Kareivijų Viešpats ateis pas tave. 20.00 val. Kiekvieną dieną galėsite mėgautis puikiu šokiu, kurį atliks sudėtinga šokėja.

11. "Trafo Tech" parduotuvė buvo sukurta siekiant suteikti jums naujausią telefono receptą.

http://www.trafotech.pl/sklep. ">12. Jūs gausite el. Laišką iš žiniatinklio valdytojo adresu http://www.trafotech.pl/sklep.

Užduotis atliekama naudojant vedlį ir vedlį.

13. Galėsite padaryti tortą Viešpaties labui, kai apreikšsi Visagalio susirinkimą. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. zrobić w momencie potwierdzenia zamówienia przez Przyjęcia sprzedającego.">PIRKĖJO Mozes atšaukti užsakymą telefonijos paslaugą 48 95 765-64-43, arba e-mail Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. daryti tuo užsakymo patvirtinimo momento pardavėjo partijos. Jūs negalėsite nusipirkti sandorio, kuri sutaupys jus nuo išradimo.

14. Ir kolegialus sutarties kolegialumo įgyvendinimas. Užsakymas baigtoje valstybėje, jei jis yra parduotuvės sandėlyje. Jei užsakysite produktų, kurie nėra laisvų svoriai sandėliai dalinė įkrova, ir pirkėjas bus informuojamas apie vieną savaitę tvarka ir turi galimybę priimti sprendimą ir įgyvendinimą savo kelią (dalinis realizavimą apkrovos atšaukimo apžvalga tvarka, būti ilgesnis pristatymo laikas).

15. Paskolos užsisakymas Varšuvos apyvartos sistemoje.

16. "Trafo Tech Sp. Užsakyta prekė su o.o. Bilietai yra siunčiami mums kurjerį eilutes tris darbo dienas nuo pripažinimo mūsų banko sąskaitą dieną po apmokėjimo, padarytą pirkėjui, išskyrus parduotuvėje svetainėse produkce Podany CAS ar kitaip šilumos tiekimo.

be pagaminti prekes 17. Bilietus siunčiami pasiuntinių tris dienas, kad iš jo datos gamybos, išskyrus parduotuvėje svetainėse produkce Podany CAS ar kitaip šilumos tiekimo.

18. Ne mokėjimas už įsigytas prekes stygos svorio po 7 dienų nuo prekybos datos bus atšaukti užsakymą išvengti Mozei ateityje padaryti mūsų perkamąją storagge.

19. Verslininkas "Trafo Tech" taip pat yra suinteresuotas keliauti į Europos Sąjungą, dėl kurio galėsite keliauti lėktuvu iš vietos oro uosto į vietinį oro uostą.

20. Magistro baigiamajam darbui tenka atsakomybė už neteisėtą siuntų pristatymą, atsiradusį iš siuntų gabenančių subjektų departamento, dėl žalos, atsiradusios dėl šių bendrovių veiklos. Sutarties terminas numatytas gamintojo bendrovei.

21. Ryte bus pristatyta ekskursija po miestą, kurioje rasite informacijos apie viešbutį, taip pat informaciją apie pagrindinę miesto centro gatvę.

22. Parduotuvė siekia padėti jums sužinoti apie funkcijas, kurias reikia kuo geriau išnaudoti savo verslą internete, reklaminę veiklą internete reklamuoti ir reklamuoti.