Mes esame viena iš seniausių vėdinimo ir nešvarumų įrenginių pramonės bendrovių, nuolat veikianti Podkarpackie provincijoje nuo 1971 m. Kaip „Instal Rzeszów“, po privatizavimo 2005 m. - kaip šeimos įmonė „Instal Czudec“ (nuo 2018 m. Gruodžio 19 d. Įmonė veikė pavadinimu „ICF Steel“).

Mes specializuojamės vėdinimo sistemų, dulkių ištraukimo sistemų, plieno konstrukcijų ir kitų plieno gaminių gamyboje ir surinkime, atsižvelgiant į klientų poreikius. Mūsų patirtis suteikia jums garantiją, kad dirbame saugiai, patikimai ir laikydamiesi naujausių standartų.

Mes turime visus reikiamus leidimus ir leidimus. Specializacija surinkimo ir gamybos pramonėje bei visapusiškos paslaugos privertė mus daugelį metų džiaugtis vėdinimo ir dulkių pašalinimo sistemų ekspertų nuomone tarp mūsų pasiūlymo gavėjų. Šiuo metu dirbame su tokiomis šalimis kaip Vokietija, Austrija, Čekija ir Ukraina.

Mes nuolat modernizuojame savo mašinų parką, investuojame į gamybos liniją, įdarbiname ir mokome patyrusius darbuotojus, įgyjame naujų nuorodų ir sertifikatų bei nuolat plečiame savo pasiūlą.

 

 

 

 

MB Techto Lietuva

Laisvės pr. 60, Vilnius  6 aukštas

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.trafotech.lt

+37060089799 raštinė (lietuvių)