Saugumas

 

Transformatoriai sauguams

TRANSFORMATORY SEPARACYJNE BEZPIECZEŃSTWA

TT-h, TT-k 

VIENINTELIAI TOROIDINIAI TRANSFORMATORIAI ATITINKANTYS VISUS TEC HNINIUS REIKALAVIMUS. JŲ SAVYBĖS TAI MAŽIAUSI MATMENYS, MAŽAS SVORIS, MAŽOS SANAUDOS, NEPASIKEITĘ PARAMETRAI LAIKE. VIENINTELIAI TORIOTINIAI TRANSFORMAI PRITAIKYTI DIRBTI SUNKIOSE KLIMATO SĄLYGOSE: SODUOSE, VONIOSE, JŪROS, TROPIKŲ BASENUOSE.
 

Techniniai duomenys:

• Išvesties galia: vienos fazės nuo 50VA iki 10 000 VA
• Įėjimo įtampa: 230 V, 400 V arba bet kuri kita
• Standartinė išėjimo įtampa: 6V, 12V, 24V, 48V arba bet kuri iki 50V
• Aplinkos temperatūros diapazonas: -400C - + 500C
• Apsaugos nuo elektros smūgio laipsnis - II klasė
• Transformatorių apsaugos laipsnis - IP65
• Korpusas: montavimo dėžutė - apsaugos laipsnis IP56, IP65, IP66, IP67

Normos ir patentas:

 

Direktyvos nr

Pavadinimas

73/23/EWG

93/68/EWG

LVD – Low-Voltage (žemos įtampos elektrinė įranga ).

Pakeitimai direktyvoje 73/23/EWG

suderinti standartai:

Numeris

Pavadinimas

 

PN – EN 61558-1:2009

PN – EN 61558-1:2009/A1:2009

 

 

 

PN – EN 61558-2-6:2000

 

 

 

 

PN – EN 61558-2-4:2009

 

Transformatorių, maitinimo šaltinių, riebokšlių ir kitų panašių įrenginių naudojimo saugumas. Bendrieji saugos reikalavimai ir bandymo metodai.

Galios transformatorių,maitinimo blokų ir panašių įrenginių eksploatavimo saugumas. Specialieji reikalavimai bendro naudojimo skiriamiesiems transformatoriams.

Transformatorių, maitinimo šaltinių, riebokšlių ir kitų panašių įrenginių, kurių maitinimo įtampa siekia iki 1100 V naudojimo saugumas. Skiriamųjų transformatorių ir maitinimo šaltinių su skiriamaisiais transformatoriais detalūs reikalavimai ir bandymai


 — inne rozwiązania techniczne, szczegóły, które zostały włączone do dokumentacji technicznej lub techniczno-konstrukcyjne

Patent nr 178767 – „Sposób izolacji transformatora, zwłaszcza transformatora toroidalnego”.

Patent nr 177703 – „Uzwojenie wtórne transformatora toroidalnego”.

 

KORPUISAS

 

 Kaip standartas, transformatoriai tiekiami korpusuose dėžutėse, kuriose yra:
• Polikarbonatas, apsaugos laipsnis IP65, IP66, IP67
• Aliuminis, apsaugos laipsnis IP65, IP66, IP68
• Nerūdijantis plienas, IP55 apsaugos klasė, IP67

Montavimo būdas: pritvirtinti prie sienos, užsukti montuojamose spintelėse arba laisvai pastatyti.

 
Trafo Tech transformatorių privalumai

 

• Jie turi vienintelį patentuotą izoliacijos būdą, naudojant dvi plastikines medžiagas.
• Jie turi hermetinę plastikinę izoliaciją, kuri neleidžia drėgmei patekti į transformatorių.
• Apvijų izoliacija yra tikrinama 3 500 V 50 Hz arba aukštesne įtampa (priklauso nuo reikalavimų).
• Atsparios greitiems ir dideliems temperatūros svyravimams
• Jie yra atsparūs cheminiams junginiams
• Jie yra atsparūs bakterijoms, grybams ir pelėms
• Hermetiška izoliacija apsaugo nuo transformatoriaus šerdies korozijos ir taip užtikrina pastovius transformatoriaus parametrus laikui bėgant
• Juose yra lengvai montuojamų, smūgiui atsparių korpusų
Transformatoriai pagaminti technologijos Trafo Tech tinka montuoti atšiaurių klimato sąlygų: gryname ore, sodai, vonios kambariai, baseinai, prieplaukų, jūrų ir atogrąžų.

 
Būdingos savybės


 

"Trafo Tech" transformatoriai būdingi mažais šilumos nuostoliais. Priimta taisyklė - reguliuoti maksimalią transformatoriaus temperatūrą nominalia apkrova pagal gavėjo reikalavimus. Standartinė versija numato didžiausią temperatūros pakilimą 50 ° C esant vardinei apkrovai.
Technika transformatoriai Transformatorius pasižymi hermetiškumą skiriamąjį transformatorių apvijų, kad būtų išvengta korozijos šerdies, kad transformatoriaus elektros parametrai yra palaikoma pastovi visą naudojimo laikotarpį, o tai savo ruožtu garantuoja tinkamą jo veikimą ir sumažina elektros energijos nuostolius laiku.
Transformatorių transformatorių Tech pasižymi hermetišką izoliacija transformatorių apvijų, kad būtų išvengta drėgmės skverbimąsi į transformatoriaus apvijų, kad būtų išvengta žalos jo naudojimo metu. Hermetiška izoliacija, pagaminta iš specialiai parinktų plastikų, atsparių dideliam temperatūros pokyčiui, gyvi organizmai ir cheminiai reagentai leidžia naudoti nedraugiškai aplinkoje.
Naudojant tik toroidiniu branduolius su aukštos kokybės magnetinių medžiagų ir specialios priežiūros į symmetrization likvidavimo kartu su Skiriamieji transformatoriai Transformatorius Technika turi maksimaliai sumažinti radiacijos į išorę ir maksimalų slopinimas gabenamų transformatoriaus plačiame dažnių juostoje signalus. Dėl šio "Trafo Tech" toroidinių transformatorių naudojamos saugomų sistemų ir IT centrų ("Tempest" klasės) maitinimo šaltiniai.
Dėl mažo spinduliavimo išorėje, o maksimalus silpninimo signalų perduodamų transformatoriaus plačiame dažnių juostoje, dėka nedideliu kiekiu šilumos išsklaidymo, perkrovos pajėgumų ir todėl, kad leidžia tik šių sąlygų dezinfekavimo ir sanitizers naudoti idealiai tinka saugaus tiekimo medicinos prietaisų

"Trafo Tech" transformatoriams būdingas labai didelis patikimumas ir tikslumas (nesėkmės ir gamybos trūkumai žemiau 0,05%). Standartinis "Trafo Tech" transformatorių garantijos terminas yra 3 metai.


Mes teikiame nemokamas technines konsultacijas

Kviečiame bendradarbiauti